301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 22:05
 
Ak Parti'de o ismin takipçisi olacağız
Tokat'ta başarılı bir döneme imza atan ve gönül belediyeciliği ile kalplere dokunan Ak Parti'nin yeni dönemde listesine aldığı sosyal medya hesabı avcılığına soyunduğu iddia edilen Belediye Meclis Üyesinin takipçisi olacağız.
Siyaset Haberi


Tokat'ta Eyüp Eroğlu vizyonuyla başarılı bir dönemi geride bırakan Ak Parti, 2019 yerel seçimlerine de güçlü bir liste ile girdi. Her biri birbirinden değerli isimlerin yer aldığı listede siyasi kulislerde en çok dikkat çeken isim ise Belediye Meclis Üyesi Adayları içerisinde ilk 7 aday arasında bulunan isim oldu. Sadice siyasi kulislerde değil medya camiasında da dikkat çeken bu isim, geçtiğimiz yıllarda aralarında yayın organımızın sahibi Dursun Ekrem Er'in de olduğu gazeteciler, Ak Partili siyasiler, bürokratlar ile şehrin akil adamlarının sosyal medya hesaplarını maşa olarak kullandığı iddia edilen bir hacker aracılığıyla ele geçirdiği bir çok isminde sosyal medya hesabını ele geçirmeye çalıştığı iddia edilmişti. Bir önceki dönemde de Belediye Meclis Üyeliği görevi yapan, www.haberdiyez.com ve bir çok medya kuruluşu tarafından Başkan Eroğlu ve listesindeki değerli isimlerin yıpranmaması için üzerine gidilmeyen bu ismin yeniden listede adının yer alması, soruşturma sonucu kamuoyuyla paylaşılmamış talihsiz iddiaların yeniden gündeme getirilip getirilmemesi konusunda gazetecileri ikilemde bıraktı.

Diğer yayın organlarının yaşadığı ikilemin aksine, bugüne kadar hiçbir siyasi partiden, adayında, ya da aday adayından 1 kuruş para kabul etmeyen, bu minvalde gelen tüm teklifleri reddeden, verilen hediyeleri ihtiyaç sahiplerine bağışlayan, hiçbir siyasi otoriteye bir diğerinden fazla yakın olmayan www.haberdiyez.com olarak; kişisel hak ve hürriyetlere, özel hayatın gizliliği gibi hassas meselelere bu kadar pervasız ve etik dışı bir karakterle saldırdığı iddia edilen bu şahsın bu dönemde takipçisi olacağımıza söz veriyor, kendisinin içerisinde bulunduğu her türlü faaliyete ve göreve sorgulayıcı yaklaşacağımıza ve bu sorgulamaları haberleştirerek kamuoyunu bilgilendireceğimizi önemle deklare ediyoruz. Bu şahsın yeniden Ak Parti listesinde yer almasının elde ettiği siyasi başarısından mı, yoksa gerçekten hackerlık yaparak ulaştığı bilgilerle kurduğu düzenden mi kaynaklandığı sorusunu sormadan da geçemiyoruz. 

İşte Tokat'ta Ak Parti'nin 31 Mart Listesi

Kaynak: Editör: Dursun Ekrem ER
 
Etiketler: Ak, Parti'de, o, ismin, takipçisi, olacağız,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Tokat
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 09.12.2019
Bugün
-
Salı
- 10°
Çarşamba
- 10°
Anketler
İstanbul'daki Tokatlılar Oyunu Kime Verecek?
Sayfalar
Tokat

Güncelleme: 08.12.2019
İmsak
06:06
Sabah
07:36
Öğle
12:30
İkindi
14:53
Akşam
17:14
Yatsı
18:39
Mobil Uygulamalarımız

Haber Yazılımı