301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 10:35
 
Zile’de MHP, 1 Nisan'ın provasını yaptı!
Tokat’ın Zile ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim bürosu açılışı vatandaşların yoğun ve coşkulu katılımlarıyla gerçekleşti. Tokat Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Yücel Bulut’un katılımıyla erken seçim kutlaması havasında geçen açılışa 3 bin üzerinde vatandaş katıldı.
Siyaset Haberi


Tokat’ın Zile ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim bürosu açılışı vatandaşların yoğun ve coşkulu katılımlarıyla gerçekleşti. Tokat Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Yücel Bulut’un katılımıyla erken seçim kutlaması havasında geçen açılışa 3 bin üzerinde vatandaş katıldı.

Açılış programında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Zile İlçe Başkanı Ahmet Ziraatci, Ayvalı döneminde belediyeyi borçlu alıp, borcunu nasıl ödediysek yine borcunu kapatacaklarını belirterek, Zile’nin burçlarına üç hilali dikeceklerini söyleyen Ziraatci, “99 yılında Cumhuriyet Halk Partisinden devraldığımız belediyenin, tüm borçlarını ödedik. O dönem belediye meclis üyesi olanlar şimdi adaylar. Değişen bir şey yok. Milliyet Hareketçi Partisinde küskünler var diyenlere bu meydan en güzel cevabıdır.” şeklinde konuştu.

"ZİLE'MİZİN KAPISINA HACİZ GETİRDİLER"

Büyük bir coşkuyla sahneye çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Zile Belediye Başkan Adayı Ali Özgan, kimsenin Zile Belediyesi üzerinden kendi çıkarları doğrultusunda yön çizemeyeceğini belirterek, “Belediye birilerinin kazanç sağlayacağı bir yer değildir. Belediyeler millete hizmet için vardır. Artık kapalı konuşmaya da gerek yok. Zile Belediyesi’nde olanları bilmeyen yok. Güzel Zile’mizi borç batağına sürüklediler. Kapısına haciz getirdiler. Kirli çıkar ilişkileri bir bir ortaya saçıldı. Belediye yeterli şekilde hizmet edemez hale geldi. Yine aynı kişiler Zile’nin önüne farklı adaylar çıkardılar. Benim memleketimdeki hiçbir kimse oy vermez. Zile’mizi ulusal basının diline düşürenleri söylemek bizim boynumuzun borcudur.” Şeklinde konuşarak herkesin oylarına talip olduğunu belirtti.

"ZİLE'Yİ HASRET KALDIĞI GÜNLERE DÖNDÜRELİM"

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut,  15 Temmuz gecesi Devlet Bahçeli’nin, “benim adım Devlet Bahçeli. Ben Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanıyım. Ben ve dava arkadaşlarım olduğu sürece hiç kimse bu ülkede seçilmiş Cumhurbaşkanı’nı alaşağı edemeyecektir.” sözlerini hatırlatarak ihanet çetelerine meydan okuduklarını belirten Bulut, “Gelin Zile’de herkesin ortak aklı olan, işte oy verilecek parti denilen, Milliyetçi hareket Partisi’ni ortak aklın sesi haline getirelim. Zile’yi hasret kaldığı günlerine geri döndürelim. Zile’yi bu hale getirenlere bir daha yetki vermeyerek gereken mesajı verelim. Gelin 31 Mart’ta Ali Özgan’ı Zile’nin Belediye Başkanı yapalım.” Şeklinde konuştu.  

Kaynak: Editör: Dursun Ekrem ER
 
Etiketler: Zile’de, MHP,, 1, Nisan'ın, provasını, yaptı!,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Tokat
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 26.01.2020
Bugün
-3° -
Pazartesi
-4° -
Salı
-
Anketler
İstanbul'daki Tokatlılar Oyunu Kime Verecek?
Sayfalar
Tokat

Güncelleme: 25.01.2020
İmsak
06:15
Sabah
07:43
Öğle
12:51
İkindi
15:26
Akşam
17:49
Yatsı
19:11
Mobil Uygulamalarımız

Haber Yazılımı